Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Напірна ПВХ-труба, вироблена турецькою компанією Pimtas, є частиною лінії транспортування для рідких речовин з максимально можливим тиском в системі 10 бар. Завдяки фізично стійкому та екологічно перевіреному матеріалу труби можуть застосовуватися як у технічних цілях, так і для харчової промисловості. Прозорість матеріалу дозволяє спостерігати за потоком речовини трубопроводом. І часто використовується як оглядові вікна у різних напрямках експлуатації.
- Стійка до механічних навантажень та хімічних реактивів матеріал
- Легка текстура матеріалу
- Витримує високі температурні режимиТривалий термін експлуатації
Характеристики
| Діаметр | DN 50 |
| Товщина стінки | 2,4 мм |
| Раб. тиск | до 10 атм. |
| Будівельна довжина | 3000 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pimtas |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага 1 п.м. труби | 552 г |
| Внутрішній діаметр | 45.2 мм |
| Довжина | 3000 мм |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Зовнішній діаметр | 50 мм |
| Область застосування труби | Для питної води, Для холодного водопостачання, Для систем зрошення, Для транспортування агресивних середовищ, Для каналізації |
| Перетин труби | Кругле |
| Спосіб з'єднання | Клей |
| Товщина стінки труби | 2.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Полімерні системи ПВХ (PVC-U) |
- Ціна: 2 235 ₴/пог.м


