Кошик
181 відгук
Пиши: aquaforesight@gmail.com , Дзвони: 073-238-29-97

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи вже неробочий час, чи сьогодні вихідний. Вашу заявку буде оброблено найближчим робочим днем. Ми працюємо з понеділка по четвер з 10:00 до 18:00, у п'ятницю до 17:00.

Система автоматизації напірного фільтру 2A-S-2 (45м3/год), (ціна з ПДВ), фото 1

Система автоматизації напірного фільтру 2A-S-2 (45м3/год), (ціна з ПДВ)

від 372 567 ₴

  • Під замовлення
  • Код: 26-0002
clockВідправка з 02 травня 2026
+380 (73) 238-29-97
СМС, Viber, WhatsApp, Telegram
  • +380 (50) 238-29-97
  • +380 (44) 238-29-97
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Система автоматизації напірного фільтру 2A-S-2 (45м3/год), (ціна з ПДВ)Система автоматизації напірного фільтру 2A-S-2 (45м3/год), (ціна з ПДВ)
від 372 567 ₴
Під замовлення
+380 (73) 238-29-97
СМС, Viber, WhatsApp, Telegram
  • +380 (50) 238-29-97
  • +380 (44) 238-29-97
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Система автоматизації напірного фільтра 2A-S - сучасне рішення для ефективної та надійної роботи фільтраційних систем.

Система працює на основі 2-ходових гідравлічних клапанів 2”.

Промивання балонів здійснюється послідовно вхідною водою, що керує роботою клапанів. Мінімальний робочий тиск становить 0,5 бар, що дозволяє використовувати систему навіть у невеликих господарствах.

Промивання може запускатися за перепадом тиску, від зовнішнього сигналу, за обсягом очищеної води (опція) або за розкладом. 

Зворотне і пряме промивання кожного фільтра програмується окремо: зворотне виконується чистою водою, пряме ущільнює завантаження після промивання. Клапани управляються соленоїдами Galit 24 VAC, що дозволяє відкривати/закривати їх навіть без постійного живлення.

Управління здійснюється завдяки контролеру Siemens Logo з можливістю передачі даних в інтернеті або на пульт оператора (RJ-45), а також із записом всієї інформації на карту пам'яті.

Максимальна продуктивність системи 45м3/год.

Система автоматизації напірного фільтра широко використовується в:

  • сільському господарстві — для ефективної фільтрації води в системах зрошення.
  • промисловості — в технологічних процесах, де потрібна якісна підготовка води.
  • міських системах водопостачання — для стабільної роботи магістральних фільтраційних станцій.
  • приватних господарствах — для очищення води зі свердловин і резервуарів.

Основні переваги системи:

  • автоматизація процесу: повністю автоматичне управління промивками без участі оператора.
  • надійність: використання контролера Siemens Logo гарантує стабільну роботу і точність.
  • енергоефективність: робота клапанів на основі гідравлічного тиску з мінімальним споживанням електроенергії.
  • гнучке програмування: можливість налаштування зворотного і прямого промивання окремо для кожного фільтра.
  • захист обладнання: соленоїди Galit 24 vac забезпечують безпечне відкривання/закривання клапанів навіть при перебоях живлення.
  • моніторинг і контроль: передача даних в інтернет або на пульт оператора, збереження історії на карті пам'яті.
Основні атрибути
З'єднання вихідне4 дюйм
  • Ціна: від 372 567 ₴