Кошик
133 відгуків
Пиши: aquaforesight@gmail.com , Дзвони: 073-238-29-97

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи вже неробочий час, чи сьогодні вихідний. Вашу заявку буде оброблено найближчим робочим днем. Ми працюємо з понеділка по четвер з 10:00 до 18:00, у п'ятницю до 17:00.

Мембрани Тoray

Компанія TORAY MEMBRANE виробляє повний комплекс ультрафільтраційних та нанофільтраційних мембранних модулів для очищення води, покриваючи всі потреби виробничих підприємств:

 • зворотньоосмотичні для очищення морської води;
 • мікро- та ультрафільтраційні, виконані на основі половолоконних мембран;
 • нанофільтраційні;
 • біореакторні;
 • плоскорамні модулі для біореакторів занурювального типу;
 • супутні види обладнання та складові компоненти для зворотноосмотичних установок: контролери, корпуси, манометри, ротаметри.

Мембрани Toray мають високу селективність навіть при низькому тиску. Це дає змогу отримати суттєву економію на поточних витратах на експлуатацію обладнання. Перші одиниці зворотноосмотичних елементів були випущені 1967 року. На сьогоднішній день компанія TORAY – визнаний лідер у сфері виробництва мембран зворотного осмосу, що використовуються для очищення морської та солонуватої води.

При виготовленні сучасних видів продукції використовуються власні розробки останнього покоління в галузі промислової хімії. Виробничі майданчики розташовані на території США та Японії. Виробництво оснащене інноваційними автоматизованими лініями промислового обладнання.

Серії мембранних елементів Toray
Сьогодні випускаються мембрани Toray наступних серій:

 • SU – елементи нанофільтраційного типу, що використовуються для очищення від високомолекулярних органічних сполук, що містяться в рідині. Можуть бути стандартними, високоселективними, наднапортними та низьконапортними;
 • ТМ – високоселективні мембрани зворотноосмотичного типу, що мають різні діаметри. Використовуються в промислових та комерційних установках для видалення мінеральних сполук у солонуватій та морській воді. Можуть бути стандартними, наднизконапортними, низьконапортними, з високою хімічною стійкістю.

Елементи останньої серії мають оптимальний варіант розміщення складових компонентів, що дозволяє забезпечити рівномірність впливу гідравлічного навантаження. У процесі виготовлення подібних мембран застосовують такі компоненти:

 • ацетат целюлози;
 • зшитий ароматичний поліамід;
 • поліпеперазин аміду.

Окрім перерахованих вище серій продукції компанія Toray випускає спеціальні види виробів (серія SWRO). Сюди входять зворотньоосмотичні мембранні елементи, призначені для очищення морської води. Подібні компоненти можуть мати різний діаметр. Мембрани серії SWRO застосовуються в промислових установках для опріснення води з високим вмістом солі. Очищення може проводитись як у похідних, так і побутових умовах.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner