Кошик
133 відгуків
Пиши: aquaforesight@gmail.com , Дзвони: 073-238-29-97

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи вже неробочий час, чи сьогодні вихідний. Вашу заявку буде оброблено найближчим робочим днем. Ми працюємо з понеділка по четвер з 10:00 до 18:00, у п'ятницю до 17:00.

Фільтруючі завантаження

Серед величезного асортименту фільтруючих матеріалів на ринку водоочищення можна виділити основні наповнювачі для обладнання очищення води. Вони діляться за способом впливу і вимогами до фізико-хімічних параметрів води, що очищається.

- Активоване вугілля

Гігроскопічний фільтруючий матеріал з великою сорбційною здатністю. Вугілля активоване використовується для очищення води від хлору, органічних сполук, неприємного запаху води. Для сорбційного очищення води найчастіше використовується гранульоване та порошкове активне вугілля. Переважний розмір частинок яких дорівнює: гранульоване вугілля – 0,17 до 6 мм, порошкове вугілля – менше 0,17 мм.

- Іонообмінна смола

Іонообмінна смола - найбільш ефективний матеріал для пом'якшення води, як у побутовому, так і промисловому застосуванні. Іонообмінні смоли – нерозчинні поліелектроліти, натурального чи штучного походження, які застосовуються для пом'якшення, демінералізації та знекремування води. Основа будь-якого іонообмінника - каркас (матриця), на якій розташовується позитивний і негативний заряд, а також рухливі протиіони, які компенсують своїми зарядами загальний заряд каркаса і можуть стехіометрично обмінюватися на іони того ж заряду, які містяться у водному розчині.

- Обеззалізувач (завантаження для знезалізнення)

Однією з найпоширеніших домішок води є розчинене залізо. Для видалення заліза з води застосовують каталітичні завантаження, які окислюють і беруть в облогу двовалентне залізо, переводячи його в тривалентне, а також відбувається деманганація – окислення марганцю, який також часто міститься у воді, до Мn+4.

Для ефективного очищення води від розчиненого заліза, марганцю та сірки можна використовувати такий фільтруючий матеріал, як завантаження Birm, завантаження Greensand Plus, Pyrolox та інші. Всі ці фільтруючі наповнювачі можна купити у нашому інтернет-магазині.

- Завантаження для механічної фільтрації (цеоліт, антрацит)

Фільтруючі завантаження від механічних домішок – речовини, форма частинок яких дозволяє затримувати на своїй поверхні різноманітні частинки механічних включень, тим самим очищаю воду від бруду, мулу, залишків матеріалу, що фільтрує, а також ряду органічних забруднювачів. Застосування механічного завантаження дозволяє збільшити глибину шару реагенту, що фільтрує, а також збільшити термін його роботи. До найбільш застосовуваних механічних фільтрів можна віднести: Filter AG, Filter AG Plus та інші.

- Таблетована сіль (сіль для регенерації)

Майже кожне завантаження, що фільтрує, потребує регенерації (відновлення фільтруючих властивостей). Одним з матеріалів, що найчастіше використовуються, для регенерації іонообмінних смол служить кухонна таблетована сіль.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner