Кошик
136 відгуків
Пиши: aquaforesight@gmail.com , Дзвони: 073-238-29-97

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи вже неробочий час, чи сьогодні вихідний. Вашу заявку буде оброблено найближчим робочим днем. Ми працюємо з понеділка по четвер з 10:00 до 18:00, у п'ятницю до 17:00.

Системи механічного очищення та освітлення води

Часто у воді містяться ледь помітні для нашого ока механічні забруднення, які потрапляють туди через старі водопровідні труби, перетікаючи від очисної станції до кінцевого споживача. Таку воду багато в їжу споживати не стануть, оскільки забруднення видно неозброєним оком, а й використовувати їх у технічних цілях теж небезпечно. Сантехніка, побутові прилади та електротехніка при використанні води з механічними домішками швидко зношується та виходить з ладу.

Як відомо, у воді, крім металів, хлору, кальцію та солей, містяться і більші частинки: пісок, осколки каміння та піщаний пил, вживання яких просто неприпустимо. Здійснити поверхневу (часткову) фільтрацію дозволить використання систем механічного очищення води від домішок та завислих речовин. Здавна при цьому застосовувалася папір. Однак такий спосіб не дозволяв очищати великі обсяги в короткий термін, внаслідок чого з'явилися спеціальні мембрани, використання яких прискорює та спрощує процес.

Осадовий фільтр (освітлювальний) застосовується для очищення води від механічних та нерозчинних домішок неорганічного та органічного походження: піску, окалини, мулу, волокон торфу та інших. Висока популярність освітлювальних фільтрів при застосуванні в побуті та промисловості обумовлена простотою експлуатації та обслуговування, відсутністю складного апаратурного оформлення та наявністю широкого вибору готових комплектів у великому діапазоні продуктивностей.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner