Кошик
137 відгуків
Пиши: aquaforesight@gmail.com , Дзвони: 073-238-29-97

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи вже неробочий час, чи сьогодні вихідний. Вашу заявку буде оброблено найближчим робочим днем. Ми працюємо з понеділка по четвер з 10:00 до 18:00, у п'ятницю до 17:00.

Про нас

Шановні відвідувачі та гості сайту, дорогі друзі, колеги!

Ми раді вітати Вас на нашому офіційному інформаційному порталі. На українському ринку ми працюємо з 2016 року, будучи багатопрофільною організацією, здатною реалізовувати проекти будь-якої складності у терміни, які вимагають замовник, з наданням необхідних гарантій. Ми динамічно розширюємо сферу нашої діяльності, масштаби ведення бізнесу та географію робіт.

Ми орієнтовані насамперед на ефективну роботу з дотриманням термінів. Ми прагнемо відповідати потребам ринку, дотримуючись стандартів галузі, нарощуючи наш професіоналізм, впроваджуючи інноваційні технології та ведучи клієнтоорієнтовану цінову політику.

Фахівці компанії довели, що надійним підрядником по праву може бути сучасна фірма, яка не сягає корінням у далеке минуле. Для керівництва та співробітників компанії головне – це сумлінне та високоякісне виконання робіт, збереження бездоганної репутації, що безперечно становить зараз конкурентну перевагу.

Серйозне ставлення до вирішення будь-яких, навіть на перший погляд простих завдань, постійний контроль якості, уважне та дружнє ставлення до клієнтів роблять співпрацю з нами приємною та плідною.

Поєднання професіоналізму та відповідальності команди співробітників, прозорість у відносинах із партнерами та безумовне виконання взятих на себе зобов'язань дозволяють нам реалізувати стратегію, яка поєднує пріоритет вимог клієнта з високою якістю робіт.

Незважаючи на нестабільну ситуацію на ринку, практичний досвід нашої компанії є надійною основою для успішної співпраці.

Ми прагнемо до партнерських відносин, безперервного розвитку, співпраці та зміцнення постійних ділових зв'язків, готові та хочемо ділитися знаннями, технологіями та досвідом.

За час своєї діяльності компанія «Аква Форсайт» налагодила співпрацю з:

- кафедрами «Екології та технології рослинних полімерів» Національного технічного університету України «Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського» (НТУУ «КПІ»),

- кафедрою «Промислових теплоенергетичних установок та теплопостачання» Приазовського Державного технічного університету,

Академією Економічних Наук України, а також тісні партнерські зв'язки з провідними українськими та зарубіжними виробниками насосного обладнання, систем очищення та підготовки води, систем автоматизації виробничого обладнання.

Наші технології сертифіковані та рекомендовані до застосування Бюро Міжнародної Сертифікації (SIC.02.008.1696), Державною службою України з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживача (№602-123-20-2).

Вирішення основних завдань діяльності нашої компанії на ринку сучасного обладнання нашої спеціалізації спрямовані на забезпечення замовника продукцією тієї функціональності та якості, які дозволяють успішно вирішувати поставлені перед ним завдання.

Інформація про компанію

Назва:
ТОВ "АКВА ФОРСАЙТ"
Тип компанії:
Виробник, Компанія, що надає послуги, Торгова компанія, Дистриб'ютор / Реселер, Представництво
Кількість співробітників:
11-50 осіб

Організаційно-правова форма та капітал

Організаційно-правова форма:
Товариство з обмеженою відповідальністю

Інформація про виробництво

Контроль якості:
Внутрішній

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner