Кошик
15 відгуків

Про нас

Компанія «Аква Форсайт» працює в галузі промислової водопідготовки вже більше 10 років.
Завдяки унікальним інноваційним технологіям, компанія «Аква Форсайт» забезпечить реалізацію комплексу заходів і встановить спеціалізоване обладнання, завдяки чому Ваша компанія отримає якісну економію витрат на оплату енергоресурсів.

Ми пропонуємо індивідуальний, гнучкий, клієнтоорієнтований комплекс заходів щодо вибору методу і види фільтрації, враховуючи такі важливі параметри, як: масштаб і унікальність виробничих процесів, а також технологічні вимоги до якості використовуваної води.

Наші технології сертифіковані і рекомендовані до застосування Бюро Міжнародної Сертифікації (SIC.02.008.1696), Державною службою України з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживача (№ 602-123-20-2). Компанія «Аква Форсайт» має щільне співробітництво з кафедрами «Екології та технології рослинних полімерів Національного технічного університету України «Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського» (НТУУ «КПІ»), кафедри «Промислових теплоенергетичних установок і теплопостачання» Приазовського Державного технічного університету, а також Академії Економічних Наук України.

При впровадженні нашого інноваційного обладнання, ми гарантуємо Вам захист від накипу і корозії, а також сприяємо усунення вже утворився з плином часу нальоту, руйнує дороге обладнання.