Кошик
136 відгуків
Пиши: aquaforesight@gmail.com , Дзвони: 073-238-29-97

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи вже неробочий час, чи сьогодні вихідний. Вашу заявку буде оброблено найближчим робочим днем. Ми працюємо з понеділка по четвер з 10:00 до 18:00, у п'ятницю до 17:00.

Змінні картриджі та модулі (фільтри, мембрани)

Будь-який фільтр проточного типу може забезпечувати задані параметри очищення води тільки у разі своєчасної заміни змінних картриджів. Картриджі для фільтрів мають певний ресурс, після якого їх необхідно замінити.

В іншому випадку ефективність очищення різко падає. Залежно від типу та призначення картриджа та інтенсивності використання ресурс становить від 3 до 6 місяців.

Не слід купувати змінні блоки у випадкових продавців. Дешеві китайські підробки можуть містити канцерогени. Всі змінні елементи у нашому магазині мають міжнародні сертифікати якості для фільтрації питної води та безпечні.

Стандартні розміри картриджів до фільтрів для води

КАРТРИДЖІ МЕХАНІЧНОГО ОЧИЩЕННЯ

Картридж для фільтру механічної очистки води складається з пористого поліпропілену і є першим ступенем очищення води в багатоступінчастих системах. Конструктивно механічний картридж може представляти щільну намотування поліпропіленової нитки і називається нитчастим. Контролюється забруднення візуально (у прозорих корпусах) або за допомогою встановленого лічильника чи манометра. У нас ви можете купити картриджі стандарту ВВ та SL. Ступінь очищення – від 0,5 до 50 мкм.

ВУГІЛЬНІ МОДЕЛІ І КАНІСТРИ

Вугільні модулі для водоочисників є другою та третьою щаблями очищення і складаються з корпусу із завантаженням активованого вугілля. Змінні елементи бувають з гранульованим та спресованим кокосовим вугіллям. Для систем зворотного осмосу поставляються блоки фінішної очистки або карбон-блоки. Також можна придбати каністру під засипку для самостійної заміни активованого вугілля.

ПОМ'ЯКШЕННЯ, ЗНЕЗАЛІЗНЕННЯ, СПЕЦІАЛЬНІ

Існують картриджі для фільтрів, призначених для видалення з води невеликих концентрацій заліза та солей жорсткості.

У різних моделях питних фільтрів застосовуються різні біокерамічні картриджі, мінералізатори та інші спеціальні змінні елементи.

Якщо ви сумніваєтеся в сумісності з водоочисником, перш ніж купити картриджі для фільтрів, проконсультуйтеся з нашими інженерами. Чекаємо на вас у нашому магазині

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner