Кошик
136 відгуків
Пиши: aquaforesight@gmail.com , Дзвони: 073-238-29-97

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи вже неробочий час, чи сьогодні вихідний. Вашу заявку буде оброблено найближчим робочим днем. Ми працюємо з понеділка по четвер з 10:00 до 18:00, у п'ятницю до 17:00.

УФ стерилізатори води

УФ-знезараження питної води - призначення бактерицидних установок з технологією ультрафіолетового знезараження води (УОВ) уф-променями для знищення бактерій та інших мікроорганізмів у воді.

В основі сучасної технології ультрафіолетового знезараження питної води лежить гіперактивність уф-променів, здатних руйнувати на генному рівні клітини збудників інфекцій і тим самим знищувати їх.

Як влаштована ультрафіолетова бактерицидна установка для питної води

Знезараження питної води ультрафіолетом використовують, як кінцеву щабель у системі фільтрів очищення води: очищена (підготовлена) вода надходить у герметичну камеру знезараження, виконану з нержавіючої сталі, де потрапляє під дії потужної дози (в мДж/см2) ультрафіолетового випромінювання бактерицидних ламп.

Технологія ультрафіолетового знезараження води ефективно застосовується в різних сегментах у промисловій водопідготовці, на комерційних виробництвах і побутовому рівні. Все обладнання відповідає нормативним документам і санітарним нормам.

Рекомендації для вибору оптимальної продуктивності бактерицидних установок з урахуванням дози та коефіцієнта пропускання ультрафіолетом для питної води:

  • Для знезараження води з поверхневих джерел (ставок, озеро, річка) - необхідний коефіцієнт пропускання ультрафіолетових променів - 70%; величина дози уф-променів - 25 мДж/см2.
  • Для знезараження води з підземних джерел (свердловина) - необхідний коефіцієнт пропускання ультрафіолетових променів - 85%; величина дози уф-променів - 25 мДж/см2.
  • Для знезараження води з будь-якого джерела, коли вода попередньо очищена за допомогою сорбційних методів (наприклад, вугільними фільтрами для води) - необхідний коефіцієнт пропускання ультрафіолетових променів - 85%; величина дози уф-променів - 25 мДж/см2.
  • Для знезараження води, очищеної за технологією мембранних методів очищення (наприклад, системами комерційного осмосу, або побутовими питними системами під мийку) - необхідний коефіцієнт пропускання ультрафіолетових променів - 90%; величина дози уф-променів - 25 мДж/см2.
Коли відбувається погіршення епідемічних показників - виникає загроза появи в джерелах водопостачання високих концентрацій різних ентеровірусів. В УФ-стерилізаторі можна збільшити дозу опромінення води шляхом зниження обсягів її обробки (м3ч), а щоб компенсувати зниження продуктивності - необхідно встановлювати додаткові (резервні) уф-знезаражувачі води. Величина дози УФ-променів, що також знаходиться в прямій залежності від обсягів оброблюваної води. Епідемічна безпека води за паразитологічними показниками досягається при знезараженні її УФ-опроміненням в дозах для питної води 40-45 мДж/см2

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner