Кошик
136 відгуків
Пиши: aquaforesight@gmail.com , Дзвони: 073-238-29-97

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи вже неробочий час, чи сьогодні вихідний. Вашу заявку буде оброблено найближчим робочим днем. Ми працюємо з понеділка по четвер з 10:00 до 18:00, у п'ятницю до 17:00.

Фільтри грубої очистки води

Механічні фільтри завжди встановлюються на вході до будь-якої системи водопостачання. Також вони є нульовим етапом під час вступу води до системи водопідготовки. У водопроводі, колодязі чи свердловині часто присутні іржа, пісок, глина та інші нерозчинні домішки, які сприяють псуванню побутової техніки, знижують смакові якості напоїв та їжі, завдають шкоди виробничому процесу (частими аваріями на магістральних мережах та підвищеним зношуванням систем водопостачання).

У системах автономного водопостачання пісок, мул та інші природні компоненти піднімаються насосом зі свердловини чи колодязя. Перебуваючи під високим тиском, ці забруднювачі можуть завдати багато неприємностей. Особливо страждають від них прилади обліку, кульові крани, змішувачі. Забиваються сітки пральних та посудомийних машин.

Грубе очищення води, що використовує механічний метод фільтрації, дозволяє попередньо видалити великі зважені частинки (домішки, які не розчиняються у воді) залишаються всередині колби, що фільтрує, на змінному або промивному елементі.

Область застосування механічних фільтрів

  • Захист систем водопостачання, запірної та регулюючої арматури. А також сантехнічного обладнання, побутової техніки у квартирі житлового будинку чи таунхауса.
  • Попереднє очищення води під час водопостачання приватного будинку або котеджу зі свердловини або колодязя.
  • Попередня фільтрація води у промислових та побутових системах водопідготовки.

ВИДИ МЕХАНІЧНИХ ФІЛЬТРІВ

  • Картриджні - являють собою пластиковий корпус, всередині якого знаходиться фільтруючий патрон. Випускають картриджі різних типів, що дозволяють фільтрувати певні забруднення. Панчохи призначені для видалення водоростей, в'язкої глини, а волоконні – хлору. Корпуси колб для холодного водопостачання зазвичай роблять прозорими, тому видно ступінь їх заповнення. Колби для гвс у більшості випадків непрозорі, тому необхідно контролювати періодичність заміни картриджа.
  • Сітчасті (Грязевики) - тут всередині знаходиться сітка з розміром осередків від 40 до 200 мкм. Розрізняють самопромивну та непромивну конструкцію. Перші вимагають пристрої зливу, а другі для  підтримки працездатності періодично доводиться розбирати і чистити. Сітчасті фільтри, оснащені манометрами та клапанами для контролю тиску, дають можливість захистити побутову техніку від перепадів тиску та гідравлічних ударів. Вони прості, недорогі та підходять для невеликих потоків води.
  • Дискові. Механічні пластикові фільтри складаються з безлічі дисків, що утворюють елемент, що фільтрує. Легко розбираються та промиваються. В даний час часто є гарною альтернативою сітчастим моделям. Дані механічні фільтри не схильні до корозії і мають велику брудоємність.
  • Мішкові фільтри. Картридж мішкового фільтра виконаний у вигляді мішка. У них процес фільтрації відбувається зсередини-назовні, таким чином, всі забруднювачі накопичуються всередині міцного поліпропілену. Такі механічні фільтри призначені для більш тонкого очищення більших обсягів води.
  • Високошвидкісні напірні осадові системи - використовуються при організації процесу очищення води зі свердловини від піску або глини. Таке обладнання роблять у вигляді ємностей з антикорозійного матеріалу, заповнених спеціальним завантаженням. Більшість установок оснащено блоками керування, які нормалізують процес фільтрації та стежать за збереженням властивостей матеріалу. Для монтажу такої системи обов'язкове підключення дренажної труби.

При підборі моделі важливо враховувати кількість і склад забруднень, а також обсяг водоспоживання та діаметр приєднання.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner