Кошик
144 відгуків
Пиши: aquaforesight@gmail.com , Дзвони: 073-238-29-97

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи вже неробочий час, чи сьогодні вихідний. Вашу заявку буде оброблено найближчим робочим днем. Ми працюємо з понеділка по четвер з 10:00 до 18:00, у п'ятницю до 17:00.

Системи вугільного (сорбційного) очищення води

Сорбційно-освітлювальні фільтри встановлюють як фінальний ступінь системи очищення води. Вони не тільки покращують органолептичні властивості води, але і запобігають потраплянню в організм шкідливих домішок з джерела, що очищається.

Це може бути, наприклад, фтор, який дуже повільно виводиться з організму, особливо дитячого. Нагромаджуючись, переважно в кісткових тканинах надлишок цієї речовини призводить до руйнування зубів, утворення флюорозу (деформація кісток) та остеопорозу. Він так само пригнічує імунітет, функції щитовидної залози, серця та головного мозку.

Не менш поширена речовина у воді – хлор, який часто використовують для дезінфекції центрального водопостачання у містах. Якщо його концентрація у воді перевищена, то потрапляючи всередину людини, він запускає небезпечні хімічні процеси. В результаті відбувається порушення обміну речовин, роботи імунної та гормональної систем, сильні подразнення слизових, розвиток астматичних та серцевих захворювань.

Сучасні сорбційно-освітлювальні установки дозволяють видаляти з води не тільки фтор і хлор, а й залишки інших забруднень, які не менш згубно впливають на здоров'я, а також здатні зіпсувати труби, сантехніку та побутові прилади.

Принцип роботи вугільних фільтрів ґрунтується на явищі адсорбції – затриманні молекул забруднювачів зовнішньою поверхнею твердої речовини. Як фільтруюче середовище використовується активоване вугілля зі шкаралупи кокосів, адсорбційна здатність якого в чотири рази вища, ніж вугілля, що отримується традиційними методами (наприклад, з деревини берези), і має високу абразивну стійкість. Фільтри даного типу часто застосовують для покращення смаку, кольору та запаху води.
Активоване вугілля завдяки адсорбції вбирає забруднення, що знаходяться у воді, при проходженні її через шар завантаження.
Періодично вугілля необхідно промивати, що робить блок керування в автоматичному режимі. Промивна вода після промивання скидається у дренаж. Завантаження, що фільтрує, так само періодично необхідно повністю змінювати, так як повністю її властивості при промиванні не відновлюються.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner