Кошик
119 відгуків
Пиши: aquaforesight@gmail.com , Дзвони: 073-238-29-97

Влаштування фільтра засипного типу

Фільтр засипного типу складається з наступних основних елементів:

1. Керуючий клапан
Керуючий клапан являє собою пристрій з електромеханічним приводом для послідовного перемикання потоків води всередині фільтра за заданою програмою.
Основне завдання керуючого клапана - своєчасна регенерація (відновлення фільтруючої здатності) фільтруючого середовища. Цей процес називають промивання фільтра.

Керуючі клапани бувають з регенерацією за витратою води – водолічильник.
Керуючий клапан відраховує кількість води, що пройшла через фільтр і при досягненні заданих значень встановлених при програмуванні, починає процес регенерації. 

Керуючі клапани бувають із регенерацією за часом – таймер.
Керуючий клапан відраховує задану кількість днів, встановлених при програмуванні, і починає процес регенерації. Періодичність процесу регенерації можна запрограмувати проміжком від декількох днів до декількох тижнів. Під час регенерації припиняється подача води споживачеві. Регенерація фільтра триває приблизно 30 хвилин. Для зручності зазвичай встановлюють час початку регенерації о 3 годині ночі.

2. Верхній розподільник
Верхній розподільник призначений для рівномірного розподілу потоку води та запобігання попаданню дрібних частинок фільтруючого середовища в керуючий клапан та трубопроводи.

3. Корпус
Корпус є циліндром зі склопластику з куполоподібним верхом і дном. Така форма є оптимальною для забезпечення гідравлічних характеристик фільтра. У верхній частині розташована горловина, через яку здійснюється складання завантаження фільтруючого матеріалу.

4. Водопідйомна трубка
Водопідйомна трубка призначена для подачі води нижньої частини фільтра до керуючого клапана.

5. Фільтруюче середовище
Середовище, що фільтрує, може бути різним (у вартість фільтра не входить), залежно від призначення фільтра. Її завдання видалити з води шкідливі домішки. Це може бути залізо, марганець, солі жорсткості, хлор, нитрати, кальцій, різні зважені речовини і т.д.

6. Гравійна підкладка
Гравійна підкладка призначена для запобігання попаданню великих частинок фільтруючого середовища у водопідйомну трубку.

7. Нижній розподільник
Нижній розподільник призначений для запобігання попаданню дрібних частинок фільтруючого середовища у водопідйомну трубку.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner