Кошик
132 відгуків
Пиши: aquaforesight@gmail.com , Дзвони: 073-238-29-97

Як обслуговувати вашу систему пом'якшення води

Жорстка вода містить велику кількість кальцію й магнію, викликаючи утворення вапняного нальоту. Для будинків, квартиральні підприємств система пом'якшення води є життєво важливим побутовим приладом. Сучасні пом'якшувачі води зазвичай можуть слугувати роками за мінімального обслуговування, але регулярні перевірки та чищення продовжують термін їх експлуатації.

1. Обслуговування сольового бака

1.1. Проперевіряйте рівень солі не рідше ніж один раз на місяць. Сіль є невіддільною частиною процесу пом'якшення води, оскільки вона регенерує кульки смоли, щоб підготувати їх до подальшого пом'якшення. Посібник із пом'якшення має вказати вам ідеальний рівень солі. Зазвичай наповнюйте резервуар сіллю не менш ніж наполовину та тримайте його на висоті не менш ніж 7,5 см над рівнем води.

1.2. Знайте, яку сіль додавати. Найчастіше вибирають таблетовану сіль 99% оскільки вона найлегше розчиняється.

  • Кам'яна сіль (гурба сіль) дешева, але містить більше домішок, що знижує ефективність і забруднює акваріум, вимагаючи більш частого очищення.

1.3. Разрушуйте соляні мости. Сіль може утворювати суцільний шар або «міст» у сольовому баку. Це запобігає змішуванню пухкої солі зверху з водою внизу, перешкоджаючи роботі умивальника. Проведіть довгою "палистю" кілька разів по центру сольового бака до самого дна, щоб розбити тверді шари, що утворилися.

  • Вам знадобиться тепла або гаряча вода, щоб послабити соляний місток і зламати його.
  • Якщо у вас постійно виникають проблеми з перекриттям, використовуйте менше солі та давайте солі падати менше між заправками. Очищення сольового бака також має допомогти.

1.4. Радурувати кашу. Сіль також може утворювати м'яку масу біля основи резервуара, через що вода підіймається навколо неї, а не змішується з нею. Ви можете використовувати "палицю", щоб розбити її, якщо вона утворює великий пагорб. Також допомагає зачерпнути кашку та розчинити її у відрі з гарячою водою, а потім вилити назад в акваріум.

2. Очищення сольового бака

2.1. Заплануйте прибирання. Сучасні пом'якшувачі води можуть обходитися без очищення довгий час. Чистьте їх тільки в тому разі, якщо ваша вода стала жорсткою, а базове обслуговування, описане вище, не розв'язує проблему впродовж кількох днів. Старі моделі (особливо електричні) потребують щоденного очищення.

2.2. Опорожните бак. Дотримуйтесь інструкцій виробника вашої системи з перекладу системи в «Режим обходу». Отже, вода на короткий час обходжуватиме ум'якшувач, щоб можна було очистити. Від'єднайте усі лінії/шланги між пристроєм для пом'якшення води та сольовим баком. Відкачайте або злийте воду із сольового бака (не на траву або рослини, Оскільки високий відсоток натрію в цій водно-сольовій суміші може пошкодити газон або рослини). Вийміть усю добу, що залишилася сіль і викиньте.

2.3. Знімиті решітки для розсолу з основи бака. Решітка для розсолу — це платформа/екран на дні сольового бака. Не всі сольові баки мають соляну решітку. Деякі моделі мають сітчасту платформу в основі сольового бака. Відкладіть це перед чищенням.

2.4. Скраб із мильною водою. Змішайте велику кількість засобу для миття посуду з 4-8 літрами води. Налийте його в бак і почистьте всю внутрішню частину щіткою.

2.5. Промийте бак. Злийте мильну воду та промийте простою водою.

2.6. Очистіте бак отбеливателем. Налийте в бак 1⁄4 склянки (60 мл) побутового відбілювача та 8-11 літрів води. Перемішайте та залиште на п'ятнадцять хвилин, щоб продезінфікувати резервуар. Більшість організмів не можуть рости в концентрованому розсолі, але краще переконатися в цьому.

2.7. Промийте та наповнюйте. Ретельно змийте вибілювач. Якщо в баку була сітка, поставте її назад. Поповнюйте резервуар водою і сіллю, як зазвичай.

Пам'ятайте, що солі буде потрібно деякий час, щоб постояти в сольовому резервуарі та почати розчинятися, перш ніж відбудеться регенерація (приблизно 2 години). Якщо негайно почати регенерацію після додавання солі в сольовий бак, смола для пом'якшення води може бути недостатньо очищена в процесі регенерації.

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner