Кошик
132 відгуків
Пиши: aquaforesight@gmail.com , Дзвони: 073-238-29-97

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи вже неробочий час, чи сьогодні вихідний. Вашу заявку буде оброблено найближчим робочим днем. Ми працюємо з понеділка по четвер з 10:00 до 18:00, у п'ятницю до 17:00.

Принцип роботи фільтра (з сольовою системою)

1. Фільтрація

Початкова вода надходить усередину фільтра через верхній розподільник. Потім проходить через середовище, що фільтрує, і очищена через нижній розподільник і водопідйомну трубку надходить споживачеві.

Рівень сольового розчину в баку для його зберігання знаходиться на максимумі. Для досягнення необхідної концентрації сольового розчину внизу бака, необхідно стежити, щоб зверху сольового розчину завжди знаходилася нерозчинена гранульована сіль.

Тривалість залежить від якості вихідної води, типу фільтруючого середовища та обсягу очищеної води. Зазвичай це 5-10 днів.

2. Зворотне промивання

Під час цього режиму видаляються шкідливі домішки, що накопичилися у середовищі, що фільтрує. Цей режим називається регенерація або зворотне промивання. Вихідна неочищена вода водопідйомною трубкою через нижній розподільник подається знизу шару фільтруючого середовища і напрямку протилежному струму води при фільтрації. При цьому вода розпушує фільтруюче середовище і вимиває з нього накопичені забруднення. Забруднена вода зливається у дренаж. Вирішальне значення має кількість та тиск води.

Рівень концентрованого сольового розчину в баку для його зберігання знаходиться на максимальній позначці.

Тривалість режиму зворотного промивання 5-20 хвилин. (вода споживачеві не надходить)

3. Подання сольового розчину

Концентрований сольовий розчин через трубку засмоктується в керуючий клапан, де розбавляється вихідною водою потрібної пропорції. Отриманий сольовий розчин подається в шар середовища, що фільтрує, проходить через неї і хімічно відновлює її фільтруючі властивості. Відпрацьований сольовий розчин, який перейшли забруднення через нижній розподільник і водопідйомну трубку надходить в дренаж.

Рівень концентрованого сольового розчину знижується до спрацьовування відсікового клапана в баку для зберігання сольового розчину.

Тривалість приблизно 10-30 хвилин. (вода споживачеві не надходить)

4. Зміщення

Після спрацьовування відсікового клапана в баку надходження концентрованого сольового розчину припиняється. Вихідна вода повільно надходить у фільтр. Відбувається поступове видавлювання (зміщення) сольового розчину з фільтра через нижній розподільник і водопідйомну трубку в дренаж.

Рівень концентрованого сольового розчину в баку не змінюється та знаходиться на мінімальній відмітці.

Тривалість приблизно 30 хвилин. (вода споживачеві не надходить)

5. Пряме промивання

Промивання відбувається в тому ж напрямку як і фільтрація води, але вода подається не споживачеві, а скидається в дренаж. Завдання даного промивання – видалення залишкових забруднень із фільтруючого середовища. Пряме промивання також ущільнює шар фільтруючого середовища і готує його для фільтрації.

Тривалість приблизно 5-15 хвилин. (вода споживачеві не надходить)

6. Наповнення бака

Здійснюється заповнення вихідною водою бака для зберігання сольового розчину. Рівень води підвищується до максимальної позначки після чого спрацьовує замикаючий поплавковий клапан (у деяких моделях керуючих клапанів фільтра об'єм води встановлюється автоматично). Гранульована сіль поступово розчиняється у воді. Через деякий час у баку утворюється концентрований сольовий розчин.

Тривалість приблизно 5-15 хвилин.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner