Кошик
136 відгуків
Пиши: aquaforesight@gmail.com , Дзвони: 073-238-29-97

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи вже неробочий час, чи сьогодні вихідний. Вашу заявку буде оброблено найближчим робочим днем. Ми працюємо з понеділка по четвер з 10:00 до 18:00, у п'ятницю до 17:00.

Принцип роботи фільтра (без сольової системи)

1. Фільтрація

Початкова вода надходить усередину фільтра через верхній розподільник. Потім проходить через середовище, що фільтрує, і очищена через нижній розподільник і водопідйомну трубку надходить споживачеві.

Тривалість залежить від якості вихідної води, типу фільтруючого середовища та обсягу очищеної води. Зазвичай це 5-10 днів.

2. Зворотне промивання

Під час цього режиму видаляються шкідливі домішки, що накопичилися у середовищі, що фільтрує. Цей режим називається регенерація або зворотне промивання. Вихідна неочищена вода водопідйомною трубкою через нижній розподільник подається знизу шару фільтруючого середовища і напрямку протилежному струму води при фільтрації. При цьому вода розпушує фільтруюче середовище і вимиває з нього накопичені забруднення. Забруднена вода зливається у дренаж. Вирішальне значення має кількість та тиск води.

Продолжительность режима обратной промывки 5-20 минут.
(вода потребителю не поступает)

3. Пряме промивання

Промивання відбувається в тому ж напрямку як і фільтрація води, але вода подається не споживачеві, а скидається в дренаж. Завдання даного промивання – видалення залишкових забруднень із фільтруючого середовища. Пряме промивання також ущільнює шар фільтруючого середовища і готує його для фільтрації.

Тривалість приблизно 5-15 хвилин. (вода споживачеві не надходить)

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner