Кошик
133 відгуків
Пиши: aquaforesight@gmail.com , Дзвони: 073-238-29-97

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи вже неробочий час, чи сьогодні вихідний. Вашу заявку буде оброблено найближчим робочим днем. Ми працюємо з понеділка по четвер з 10:00 до 18:00, у п'ятницю до 17:00.

Зворотноосмотичні мембрани

Мембрани для фільтрів зворотного осмосу, нанофільтрації та ультрафільтрації є проточними модулями для очищення води від більшості забруднень. Різниця перелічених вище типів мембран полягає в їх селекивності, тобто. у ступені очищення. Усі мембрани очищають воду на молекулярному рівні та знезаражують її від вірусів та бактерій. Але ультрафільтраційні мембрани пропускають солі магнію та кальцію. Тому їх застосовують у фільтрах очищення, коли жорсткість води гаразд. Нанофільтраційні мембрани видаляють частину солей із води. А зворотноосмотичні – найвищеселективні – відфільтровують до 99% різних домішок. Вони затримують всі сполуки, молекули яких більші за молекулу води. Проходять через мембрану лише легкі мінеральні солі та деякі гази.
Дуже важливо, щоб вихідна вода була очищена від хлору та інших окислювачів. Поліамідні мембрани не можуть затримувати сполуки хлору. Понад те, окислювачі швидко виводять мембрану з ладу.
ВІД ЧОГО ОЧИЩУЮТЬ ВОДУ МЕМБРАНИ ДЛЯ ФІЛЬТРІВ ЗВОРОТНОГО ОСМОСУ?

  • Солі важких металів.
  • Органіка, пестициди, гербіциди.
  • Колоїдні речовини.
  • Спороутворюючі та вегетативні бактерії.
  • Віруси та патогенні мікроорганізми.
  • Кольоровість та каламутність.
  • Солі твердості.
  • Інші забруднювачі

ПРИНЦИП ДІЇ МЕМБРАН ДЛЯ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ
Конструктивно мембрана для фільтрів – це намотаний на перфоровану трубку багатошаровий матеріал. До складу якого входить тонка поліамідна плівка з дрібними порами. А також спеціальні водовідвідні шари. Під сильним тиском рідина проходить через отриманий бар'єр напівпроникний. За допомогою тиску водопроводу або спеціального бустерного насоса очищена вода, або пермеат, просочується в центральну водовідвідну трубку, а домішки (концентрат) зливаються в дренаж.

ВИДИ МЕМБРАН ДЛЯ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ
Мембрани зворотного осмосу, ультрафільтрації та нанофільтрації поділяються на побутові та промислові. Побутові встановлюються в домашні та комерційні фільтри. Вони мають розмір 1,8”; 2,0″ або 2,8″ і маркуються відповідно як мембрани 1812, 2012 та 2812. Промислові мембрани утворюють велику площу фільтрації та забезпечують високу продуктивність. Це мембрани 2540, 4040, 8040 та подібні діаметром від 2,5 до 8 дюймів.


ПЕРЕВАГИ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ МЕМБРАНАМИ
В основному мембрана не накопичує домішки у собі. Очищена вода зливається в дренаж. Тому зворотньоосмотичні модулі мають тривалий термін служби – до одного року. Щоправда, варто зауважити, що деякі спеціалізовані мембрани влаштовані як звичайний картридж, але мають високий ступінь очищення, який можна порівняти з ультрафільтрацією або навіть нанофільтрацією. Тому вони потрапляють до цієї категорії, по суті будучи простим змінним картриджем. Мембранна технологія очищення води вимагає застосування хімії і реагентів, тобто. є екологічно чистою.
Деякі фільтри зворотного осмосу мають у складі картридж-мінералізатор. Він додає у воду корисні мінеральні речовини.
Ми пропонуємо змінні елементи всіх розмірів та типів. Наші інженери проконсультують вас щодо сумісності.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner