Кошик
144 відгуків
Пиши: aquaforesight@gmail.com , Дзвони: 073-238-29-97

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи вже неробочий час, чи сьогодні вихідний. Вашу заявку буде оброблено найближчим робочим днем. Ми працюємо з понеділка по четвер з 10:00 до 18:00, у п'ятницю до 17:00.

Гідроциклон

Одним з важливих параметрів при виборі обладнання для очищення води від механічних домішок є кількість зважених речовин. Якщо у воді їх більше 100 мг/л, лише у гідроциклонів ККД складе 80-90%. При цьому параметрі зважених речовин ККД дискового, сітчастого, картриджного, засипного (кварцовий пісок або активоване вугілля) фільтра значно нижче, т. к. обладнання буде швидко забиватися – домішки застряють в дисках/решітках, в порах, осідають на піщаній завантаженні. З-за чого обладнання часто доводиться промивати, а засипку ж просто доводиться міняти.

Іншим важливим параметром при виборі способу фільтрації води є розмір механічних домішок. Коли у водному середовищі присутні механічні домішки в широкому діапазоні розмірності 50 мкм – 5000 мкм, то використання дискових/сітчастих, картриджних і засипних фільтрів не є розумним вибором для фільтрації, т. к. тільки гідроциклони у цьому випадку будуть мати ККД вище в порівнянні з іншим обладнанням для очищення води.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner