Кошик
141 відгук
Пиши: aquaforesight@gmail.com , Дзвони: 073-238-29-97

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи вже неробочий час, чи сьогодні вихідний. Вашу заявку буде оброблено найближчим робочим днем. Ми працюємо з понеділка по четвер з 10:00 до 18:00, у п'ятницю до 17:00.

Вибираємо систему очищення води: 5 головних "НЕ МОЖНА"

"Скільки можна це терпіти? - Якоїсь миті думаєте ви, дивлячись на білі розлучення на склі душової кабіни та руді потоки на раковині. - Пора ставити систему очищення".
А що далі?
Може взяти як у сусіда, щоб не забивати собі голову аналізом води та іншими премудростями? У нього вона вже років десять стоїть, та й ділянки все одно поряд.

Чи краще поставити найдорожчу? Вона точно з усіма проблемами впорається. Даремно у неї цінник майже як у нової машини.

Можна, звісно, піти і першим, і другим шляхом. Але не треба. Тому що велика ймовірність, що чисту воду у себе вдома ви так і не отримаєте. І ось чому:

1. Не можна підібрати систему без аналізу води.

І тікайте від менеджерів, які говорять протилежне. Тому що лише за допомогою аналізу води можна вибрати правильну схему очищення та потрібну комплектацію обладнання.

Якщо із запахом, кольором, каламутністю ще якось можна розібратися без лабораторії, то кількість заліза, солей жорсткості, нітритів, нітратів та багатьох інших важливих показників на око ніяк не визначити.

2. Не можна купувати систему як у сусіда, навіть якщо ваші ділянки стоять носа один до одного.

Склад води залежить не тільки від місцевості, на якій знаходиться свердловина або криниця. Він залежить від стічних вод, відстані до септика, що застосовуються на ділянці добрив - та багато чого. Тому те, що добре працює у вашого сусіда, може стати марною купою обладнання у вас.

3. Не можна вибирати систему лише за одним показником. Наприклад, лише за рівнем жорсткості або за вмістом заліза.

Зробіть розгорнутий аналіз води із вісімнадцяти або двадцяти одного показника. Тому що, наприклад, залежно від кількості органіки у воді вам запропонують різні способи знезалізнення, а залежно від кількості заліза у воді – різні способи пом'якшення.

4. При виборі системи очищення не можна відштовхуватися тільки від ціни.

Не завжди найдорожчий варіант очищення буде найефективнішим. Іноді за ним можуть ховатися абсолютно непотрібні вам модулі. І навпаки: залежно від ваших цілей, чисту воду можна отримати за допомогою лише одного не найдорожчого завантаження.

5. Не купуйте системи очищення в неперевірених компаніях, намагаючись заощадити на обладнанні, щоб не виявитися тим скупим, який платить двічі.

Дотримуйтесь цих простих правил, і ваша система очищення багато років радуватиме вас безперебійною роботою та чистою водою.


Стандарти якості та проби води

Головний етап проектування системи очищення – це її попередній аналіз. Давайте розберемося, які основні показники перевірятимуть у лабораторії та як правильно набрати воду для проб.

За санітарними нормами питна вода має бути безпечною, нешкідливою і мати приємні органолептичні властивості. Нормативи, за якими лабораторії мають перевіряти воду, перераховані до СанПіН України та інших окремих документів.

Перевірку якості води лабораторії ведуть за трьома основними напрямками:

  • органолептик
  • хімічний аналіз
  • при необхідності мікробіологічний аналіз

Докладний аналіз повинен включати 10 основних показників, серед яких будуть кольоровість, каламутність, аналіз pH, наявність основних хімічних елементів.

Правильний забір проб допоможе зробити результат аналізу точнішим.

  • набираємо воду з-під крана в чисту 1,5-літрову пластикову сулію воду. Не використовуємо пляшки з-під ароматизованих напоїв!
  • перед набором протягом 5 хвилин зливаємо воду, щоб видалити рідину, що застоялася в трубах.
  • пляшку та пробку попередньо полоскаємо під тим же краном
  • намагаємося залити воду тонким струмком по стінці, під шийку, закриваємо кришкою
  • якщо немає можливості привезти воду на аналіз відразу, можна поставити її в холодильник. Час зберігання не повинен перевищувати 48 годин.
Не заощаджуйте на лабораторних дослідженнях. Без них не вдасться підібрати систему очищення, яка вирішить проблеми якості вашої води!
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner