Кошик
133 відгуків
Пиши: aquaforesight@gmail.com , Дзвони: 073-238-29-97

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи вже неробочий час, чи сьогодні вихідний. Вашу заявку буде оброблено найближчим робочим днем. Ми працюємо з понеділка по четвер з 10:00 до 18:00, у п'ятницю до 17:00.

Системи механічного очищення FILTER AG

Фільтруюче середовище FILTER AG є дуже добрим засобом для видалення з води нерозчинних, зважених частинок. Таке середовище, що фільтрує, добре очищає воду від домішок розміром 20-40 мікрон. Очищення FILTER AG проводиться зворотним промиванням. Фільтр є безводним оксидом кремнію. Це світло-сірі, майже білі, шорсткі, легкі гранули. Очищення фільтруючого середовища FILTER AG проводиться зворотним промиванням.

FILTER AG може використовуватися як у напірних, так і безнапірних системах очищення води. Таке фільтруюче середовище забезпечує мінімальні втрати тиску та мінімальні витрати води на зворотне промивання.

Спочатку FILTER AG не призначений для видалення заліза. Однак проведені досліди в різних областях показали, що груба і нерівна поверхня наповнювача добре затримує опади, які утворюються після окислення розчиненого заліза. Тому такий прийом суттєво скорочує витрати.

Завдяки унікальній щільності FILTER AG можна використовувати в багатошарових фільтрах.

Ще один важливий плюс FILTER AG у тому, що така установка значно заощаджує місце, оскільки має менші габаритні розміри. Також сама фільтруюча речовина не виділяє в процесі очистки жодних шкідливих домішок.

Термін служби FILTER AG може тривати до 10 років за дотримання всіх технічних рекомендацій.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner