Кошик
133 відгуків
Пиши: aquaforesight@gmail.com , Дзвони: 073-238-29-97

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи вже неробочий час, чи сьогодні вихідний. Вашу заявку буде оброблено найближчим робочим днем. Ми працюємо з понеділка по четвер з 10:00 до 18:00, у п'ятницю до 17:00.

Комплекти заміни фільтруючого матеріалу, перезасипання

Перезавантаження напірних фільтрів (заміна матеріалів, які фільтрують у побутових і промислових швидкий фільтрах колонного типу)

Фільтрувальний матеріал з часом він втрачає свої властивості і рано чи пізно перестає виконувати свої обов’язки. У середньому для фільтрування потрібно приблизно п’ять років. Конкретні терміни заміни запилення у фільтрах для кожного об’єкта залежать від декількох чинників:

  • Коефіцієнт і концентрація домішок у вихідній воді (залежить від регіону)
  • Об'єми водосховища і його режим
  • Технічне обслуговування (його наявність, якість і періодичність)
  • Якість промивання/регенерації фільтра, яка у свою чергу залежить від концентрації регенеруючого розчину

Однією з найважливіших умов ефективної системи очищення води є регулярна заміна засинання у фільтрах. Сиручий фільтруючий матеріал, який є головною рушійною силою процесу очищення води (у різних типах фільтрів можуть бути різні) є продуктом з певним періодом придатності. У всіх моделях запилених фільтрів передбачено можливість заміни запилених фільтрів. Середній термін служби фільтруючого матеріалу близько п’яти років. Інакше кажучи, як правило заміна засипки виробляється через 3-7 років. У великій чи меншій стороні відлуння бувають, але рідко. Цей термін, як правило, зменшується для довжелезних фільтрів, що є наслідком нерегулярності промивання фільтруючого матеріалу.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner